Kraków, ul. Jerozolimska

Kraków, ul. Jerozolimska

Kraków, ul. Jerozolimska

Kraków, ul. Jerozolimska

Zobacz więcej

Wybierz piętro i mieszkanie


Obróć
budynek

BLISKO MIASTA, BLISKO NATURY


Inwestycja Wzgórze Krzemionki, zlokalizowana przy ulicy Jerozolimskiej 4 w Krakowie oferuje doskonałe połączenie bliskości centrum miasta i terenów zielonych. Stanowi idealne rozwiązanie dla osób poszukujących harmonii między dynamicznym życiem miejskim a bliskością natury.

Dogodne połączenia komunikacyjne i rozległe tereny rekreacyjne wokół inwestycji gwarantują nie tylko wygodę, ale także możliwość relaksu i aktywności na świeżym powietrzu. 

inwestycja w liczbach

62 mieszkania
41-145 m2
80 miejsc parkingowych
inwestycja w liczbach

Komfort i funkcjonalność

W budynku dostępne są  62 mieszkania zaprojektowane w sposób funkcjonalny, z dbałością o każdy szczegół. Do dyspozycji pozostawiamy mieszkania o zróżnicowanym metrażu: od 41 do 145 metrów kwadratowych. Każdy apartament został wyposażony w przestronny, przeszklony balkon lub przydomowy ogródek.

Do budynku przynależeć będzie również przestronny parking podziemny ze 80 miejscami postojowymi, zrealizowany dzięki współpracy z renomowaną firmą Klaus oferującą nowoczesne systemy parkowania.
Dodatkowym atutem będą przestronne i starannie wykończone części wspólne utrzymane w prostej i eleganckiej estetyce. Udogodnienia,  takie jak infrastruktura dla dzieci oraz zielone ściany z pewnością będą sprzyjały relaksowi, oraz zapewnią dodatkowy komfort i wygodę przyszłym mieszkańcom. 

Wzgórze Krzemionki to wyjątkowa inwestycja, która została stworzona przy użyciu materiałów najlepszej jakości pochodzących od renomowanych producentów. Jako zaufany krakowski deweloper, stawiamy na niezawodność i solidność, dlatego ścisła kontrola i nadzór powstających inwestycji jest dla nas priorytetem, który ma na celu zapewnienie bezpieczeństwa oraz trwałość naszych budynków. 

Chcemy, aby mieszkańcy mogli w pełni korzystać z funkcjonalności oraz estetyki przez długie lata, dlatego przykładamy niezwykłą uwagę do jakości stosowanych materiałów.

ZOBACZ WIDEO

Lokalizacja

Jedyna taka lokalizacja

Wzgórze Krzemionki to inwestycja zlokalizowana na Podgórzu przy ulicy Jerozolimskiej 4 w Krakowie. Ta unikatowa lokalizacja na pewno przypadnie do gustu wszystkim tym, którzy cenią sobie bliskość miasta i terenów zielonych. Na wyciągnięcie ręki znajdują się Krzemionki Podgórskie, Staw Płaszowski czy Wzgórza Lasoty wraz z doskonale znanym Kopcem Kraka, z którego można podziwiać jedną z najpiękniejszych panoram Krakowa.  

Ze względu na swoje położenie, Wzgórze Krzemionki jest miejscem bardzo dobrze skomunikowanym zarówno z centrum, jak i z resztą miasta. Liczne połączenia tramwajowe i autobusowe gwarantują szybkie przemieszczanie się w każdą stronę Krakowa. 

Atuty inwestycji

Zieleń wertykalna

Zieleń wertykalna

Nowoczesne zabezpieczenia: Rolety zewnętrzne przy ciągach komunikacji

Nowoczesne zabezpieczenia: Rolety zewnętrzne przy ciągach komunikacji

Wysokiej jakości architektura

Wysokiej jakości architektura

Monitoring na terenie wspólnoty

Monitoring na terenie wspólnoty

Elementy elewacji wykonane w okładzinie z płyt włókno-cementowych

Elementy elewacji wykonane w okładzinie z płyt włókno-cementowych

Spokojna lokalizacja

Spokojna lokalizacja

Galeria

Aktualne inwestycje

Zobacz także

Emaus Garden w sprzedaży gotowe do odbioru

Kraków | ul. Piotra Borowego

Emaus Garden

124 apartamenty | 35-122 m2

O inwestycji
+48 12 268 31 31
Zadzwoń Napisz